Bill & Ted 4'ün Gelmeyeceği, 3. Filmin Senaristi Tarafından Onaylandı

30.09.2020 13:09 Özgür Eroğlu

 
İlk filmi 1989, ikinci filmi ise 1991 filminde yayınlanan müzikal bilim kurgu türündeki Bill & Ted'in geleceği hakkında yeni bir bilgi paylaşıldı. 
 
Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Bill & Ted Face the Music'in senaristi dördüncü film ile ilgili çıkan söylentiler hakkında konuştu. Senarist Ed Solomon, dördüncü film gerçekleşmeyeceğini açıkladı.
 
Geçtiğimiz ay yayınlanan üçüncü film genel olarak ortalama yorumlar almıştı, ancak izleyicileri dördüncü film çok da üzüleceğini açıkçası sanmıyorum. 
 
Filmin oyuncuları arasında Keanu Reeves, Alex Winter, Samara Weaving ve Kid Cudi bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Dean Parisot, senaristliğini ise Chris Matheson ve Ed Solomon yapmıştı. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Samurai Shodown'un Sonraki DLC Karakteri The Last Blade'ten 1 Saat önce The Ascent 2021'e Ertelendi, Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı 1 Saat önce The Eternal Cylinder 2021'e Ertelendi 1 Saat önce MXGP 2020 Ertelendi 1 Saat önce Sea of Thieves'in Yeni Güncellemesi Fate of the Damned Yayınlandı 1 Saat önce