Blair Witch'i 5-6 Saat Aralığında Bitirebilirseniz

26.08.2019 16:43 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Lionsgate Games'in, geliştiriciliğini ise Bloober Team'in yaptığı, esinlendiği 1999 yapımı sinema filmiyle aynı ismi taşıyan Blair Witch'ten bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda E3 2019 sunumunda duyurulan oyundan Gamescom 2019'da hikaye fragmanı paylaşılmıştı.
 
Gamepressure'ın haberine göre, yapımcı firma oyunu oynamış ve 5-6 saat aralığında bitirmiş. Yani oyunu korkmadan düzgün bir şekilde oynayabilirsek 5-6 saat aralığında bitirebiliriz. Oyunun oynanış süresi ksa gelmiş olabilir ancak birçok farklı sonuyla oyun tekrar oynanabilirliğe sahip.
 
Blair Witch, Xbox One ve PC için 30 Ağustos 2019'da piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve hikaye fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Blair Witch, Blair Cadısı filmini temel alan birinci şahıs hikaye odaklı psikolojik korku oyunudur.
Yıl 1996. Burkittsville, Maryland yakınlarındaki Black Hills ormanında genç bir çocuk kayboldu. Sorunlu bir geçmişe sahip eski polis memuru Ellis olarak arama ekibine katıldınız. Sıradan bir soruşturma olarak başlayan olay; korkularınız ve Blair Cadısı ile yüzleşeceğiniz bitmeyen bir kabusa dönüşecektir.

 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Blair Witch Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Bloober Team Dağıtıcısı: Bloober Team Tür: Korku Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Death and Taxes'ın Demosu Steam'de Yayınlandı 1 Saat önce DreamLeague Season 13: The Leipzig Major'da Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! 1 Saat önce Baba, Xbox Adaptive Kontrolcüsünü Kullanarak Kızının Switch'te Oyun Oynayabilmesini Sağladı 2 Saat önce Metro Redux Switch Versiyonu TV Modunda 1080p 30FPS ve Taşınabilir Modda 720p 30FPS Çalışacak 5 Saat önce PlayStation Store'da 90 TL'den Ucuz Oyunlar 7 Saat önce