Blair Witch'i 5-6 Saat Aralığında Bitirebilirseniz

26.08.2019 16:43 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Lionsgate Games'in, geliştiriciliğini ise Bloober Team'in yaptığı, esinlendiği 1999 yapımı sinema filmiyle aynı ismi taşıyan Blair Witch'ten bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda E3 2019 sunumunda duyurulan oyundan Gamescom 2019'da hikaye fragmanı paylaşılmıştı.
 
Gamepressure'ın haberine göre, yapımcı firma oyunu oynamış ve 5-6 saat aralığında bitirmiş. Yani oyunu korkmadan düzgün bir şekilde oynayabilirsek 5-6 saat aralığında bitirebiliriz. Oyunun oynanış süresi ksa gelmiş olabilir ancak birçok farklı sonuyla oyun tekrar oynanabilirliğe sahip.
 
Blair Witch, Xbox One ve PC için 30 Ağustos 2019'da piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve hikaye fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Blair Witch, Blair Cadısı filmini temel alan birinci şahıs hikaye odaklı psikolojik korku oyunudur.
Yıl 1996. Burkittsville, Maryland yakınlarındaki Black Hills ormanında genç bir çocuk kayboldu. Sorunlu bir geçmişe sahip eski polis memuru Ellis olarak arama ekibine katıldınız. Sıradan bir soruşturma olarak başlayan olay; korkularınız ve Blair Cadısı ile yüzleşeceğiniz bitmeyen bir kabusa dönüşecektir.

 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Blair Witch Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Bloober Team Dağıtıcısı: Bloober Team Tür: Korku Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Trover Saves the Universe 28 Kasım'da Switch, 3 Aralık'ta Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Stadia, Kotadan Saatte 7 GB Yiyor 1 Saat önce Shenmue III İnceleme Puanları 2 Saat önce GTFO Erken Erişime Açıldığında “The Rundown” Modu ile Yayınlanacak 2 Saat önce Bad North: Jotunn Edition Epic Games Store'da Ücretsiz; Gelecek Hafta Rayman Legends 3 Saat önce