Blair Witch'in Yeni Fragmanında Ormanı Ziyaret Ediyoruz; Steam'de Ön Siparişe Açıldı

14.08.2019 19:51 Gazali Çetinkaya

 
Bloober Team, 30 Ağustos'ta Xbox One ve PC için çıkacak birinci şahıs hikaye odaklı psikolojik korku oyunu Blair Witch için yeni bir fragman paylaştı ve bu fragmanda oyundaki ormanlık alan gösteriliyor.
 
Oyun Xbox Store'da uzun bir süredir 85,00 TL fiyattan ön siparişteydi. Bugün itibarıyla da PC versiyonu Steam'de ön siparişe açıldı. Fiyat 50,00 TL ve ön siparişe özel olarak Deluxe sürüm içerikleri dijital soundtrack ve sanat albümü oyunun yanında geliyor.
 
Oyunun hikayesinde "Yıl 1996. Burkittsville, Maryland yakınlarındaki Black Hills ormanında genç bir çocuk kaybolur. Sorunlu bir geçmişe sahip eski polis memuru Ellis olarak arama ekibine katıldınız ve sıradan bir soruşturma olarak başlayan olay; korkularınız ve Blair Cadısı ile yüzleşeceğiniz bitmeyen bir kabusa dönüşür."

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Blair Witch Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Bloober Team Dağıtıcısı: Bloober Team Tür: Korku Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Zula Süper Lig 5. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 19 Ocak Yakuza Serisinin Müzikleri Spotify'a Eklendi 19 Ocak Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor 19 Ocak Riot Games Türkiye, Galatasaray Espor'un Ligdeki Durumu Hakkında Açıklama Yaptı 19 Ocak Haftanın Öne Çıkan Haberleri (13 - 17 Ocak) 18 Ocak