CS:GO Ücretli Dereceli Maç Sistemi Oyuncu Sayısını Bir Hayli Düşürdü

11.07.2021 14:37 Mehmet Tandoğan

 
 
CS:GO şu anda oyunculardan Dereceli maçlara erişmeleri için ücret alıyor. Bu durum 100.000'lik bir oyuncu düşüşünün yaşanmasına sebep oldu. Oyun bu yeni sistem ile Haziran ayında yüzde 16.75'lik bir düşüş gördü.
 
Daha önce oyuncular ücretsiz bir şekilde Prime statüsüne ulaşabiliyordu. Ancak son değişiklikler, oyuncuların belirli bir noktadan sonra ücret ödemesini gerektiriyor. Yeni sistem, oyundaki hile ile mücadele etmek amacıyla devreye girdi, ancak oyuncu sayısını büyük ölçüde etkilediği için bazı olumsuz etkileri olduğu görülüyor.
 
Valve ücretli sistem hakkında şunları paylaştı: "Yeni oyuncular hala tüm oyun modlarını oynayabilir, topluluk sunucularında yer alabilir ve atölye haritalarına erişebilir. "
 
Ancak dereceli maçlara sadece seçkin oyuncular ulaşabiliyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Counter Strike: Global Offensive Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 24 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Hayatta Kalma Bilim Kurgu Oyunu Beyond Contact artık Erken Erişim'de 22 Eylül Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey 5 Ekim'de Geliyor 22 Eylül Evertried 21 Ekim'de Çıkış Yapacak 22 Eylül NEO: The World Ends with You, 28 Eylül'de PC'ye Geliyor 22 Eylül Excalibur FIFA 21 Turnuvası'na Kayıtlar Başladı 21 Eylül