Call of Duty: Mobile’ın 3. Sezonu “Hücum” ile Stres Atmaya Hazır Olun!

23.03.2023 13:41 Mehmet Tandoğan

 
 
Call of Duty: Mobile'ın 2023 yılı 3. Sezonu olan “Hücum” ile stres atmaya ve öfkenizi salmaya hazır olun. 29 Mart’ta yayınlanacak yeni sezonla birlikte oyuna Hücum isimli yeni çok oyunculu haritası, yeni eğitim alanı modu, yeni işlevsel silahlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.
 
2023 yılı üçüncü sezonu olan “Hücum” ile oyuncular yeni savaş biletiyle birlikte Rivas – Neon ve Kara Dalga gibi operatörlerin yanı sıra HDR keskin nişancı tüfeği, Bombacı Robot skor serisi, yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve sezon boyunca eklenecek çok daha fazla içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.
 
 
 
Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni sezonla beraber gelen tüm yeni içerikler ve güncellemeler şu şekilde;
 
Yeni Çok Oyunculu Harita: Hücum – İlk olarak Call of Duty®: Black Ops II'de yer alan Hücum haritası, ticari bir paintball tesisinde geçiyor. Ancak bu sefer oyuncular paintball yerine gerçek silahlarla hünerlerini gösterecekler.

· Yeni Güvenli Ev Sistemi ve Skor Serisi – Arkadaşlarınızın güvenli evlerini nasıl şekillendirdiklerini inceleyin veya hayranların en sevdiği skor serisi Bombacı Robot yararlanarak onları uzaktan kumandayla uzak mesafelerden saldırın.

· Yeni Silah ve Eklentileri – İlk olarak Call of Duty®: Modern Warfare®'de yer alan bir VLK keskin nişancı tüfeği olan yeni HDR'yi elde edin veya CR56 saldırı tüfeği için yeni GRD-11 eklentisini sahip olun.
 
 
 
Oyunun yeni sezonu boyunca özel sezonluk mücadeleler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 29 Mart’ta yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonu “Hücum” hakkında ayrıntılı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
https://www.callofduty.com/blog/2023/03/call-of-duty-mobile-season-3-rush-multiplayer-map-challenges-rewards-battle-pass
 
Yeni sezona dair tanıtım fragmanını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:
 
 
 
basın bülteni 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Call of Duty®: Mobile Platformlar: Mobil Geliştirici: Tencent Games Dağıtıcısı: Activision Tür: Action Çıkış Tarihi: 1 Ekim 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Arizona Sunshine II PS VR2 ve SteamVR için geliyor 18 Dk önce Firewalk ekibinden yeni PvP odaklı nişancı oyunu Concord geliyor 1 Saat önce Marvelous, Rune Factory 6 oyununu duyurdu 2 Saat önce Naughty Dog ekibinden üzen haber: The Last of Us Multiplayer ertelendi! 27 Mayıs Amazon Prime Gaming Haziran ayı ücretsiz oyunları açıklandı 27 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler