Castlevania'nın 4. Sezonu Onaylandı

28.03.2020 11:55 Özgür Eroğlu

 
Netflix'in yayıncılığını yaptığı aynı isimli video oyunu temel alan Castlevania animasyon dizisinin yeni sezonu onaylandı. Dizinin üçüncü sezonu 5 Mart'ta yayınlanmıştı.
 
Haberin bu kısımdan sonrası ilk üç sezon için spoiler içeriyor.
 
İlk sezonla Dracula hikayesini bitiren dizi, üçüncü sezon ile yeni bir hikayeye giriş yaptı diyebiliriz. Alucard'ın babasına dönüşmeye başlaması, Hector'un Styria'da köle olması, Isaac'in güç kazanması üçüncü sezonda olan olaylardı. Bunlar dışında diziye üçüncü sezonda gelen Saint Germain'i de bir sonraki sezonda büyük ihtimalle tekrar göreceğiz. Tüm bu olaylarla birlikte, dördüncü sezonda bizi yine bir savaşın beklediğini söyleyebiliriz.
 
Dizinin dördüncü sezonu için net bir tarih veya herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Twitter üzerinden atılan Tweet ile en azından yapım aşamasında olduğunu biliyoruz.
 
Şu anda yayınlanan ilk 3 sezonu Netflix'te bulabilirsiniz. Bahsi geçen Tweet'i de aşağıda bulabilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 1 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 1 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 1 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 1 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz