Civilization 6’nın Battle Royale Modu Red Death Çıktı

10.09.2019 22:24 Özgür Eroğlu

 
Fortnite ve PlayerUnknown's Battlegrounds'ın popülerliğiyle birlikte en popüler oyun modlarından birisi olan Battle Royale'ı çoğu kişi biliyordur. Bu modun asıl amacı rakiplerine karşı üstün gelip en son hayatta kalan olmak. Bu popüler oyun modu Battle Royale şimdi de Red Death ismiyle Civilization 6’ya geliyor.
 
Civilization 6: Red Death bugün çıktı ve Civilization 6 sahipleri için ücretsiz bir mod. Bu modda 12 oyuncu hayatta kalan son medeniyet olmak için savaşıyor. Teke tek mücadele için ve daha küçük gruplar için de haritalar mevcut. Ayrıca bilgisayara karşı da oynayabiliyorsunuz.
 
Bütün Battle Royale modlarında olduğu gibi bir “Safe Zone” sistemi var. Oyuncular birimlerini radyoaktif fırtınadan zarar görmemesi için safe zone’a taşımalı. Bu radyoaktif fırtınanın ismi ise Red Death. Red Death etrafınızda küçülürken, sizi diğer medeniyetlerle ilişki kurmak zorunda bırakıyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Civilization VI Platformlar: PC Geliştirici: Firaxis Games Dağıtıcısı: 2K Games Tür: Strateji Çıkış Tarihi: 21 Ekim 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Red Bull Flick 2020 Elemeleri Bugün Başlıyor 2 Dk önce IEM Katowice 2020 CS:GO Turnuvasında Yarı Final Karşılaşmaları Belirlendi! 9 Dk önce Baldur's Gate 3'ün Yapımına Wushu Studios Yardımcı Oluyor 11 Dk önce PAX East 2020 Oynanış Videoları #2 35 Dk önce The Division 2, Epic Games Mağazası'nda 15,45 TL 39 Dk önce