Civilization 6’nın Battle Royale Modu Red Death Çıktı

10.09.2019 22:24 Özgür Eroğlu

 
Fortnite ve PlayerUnknown's Battlegrounds'ın popülerliğiyle birlikte en popüler oyun modlarından birisi olan Battle Royale'ı çoğu kişi biliyordur. Bu modun asıl amacı rakiplerine karşı üstün gelip en son hayatta kalan olmak. Bu popüler oyun modu Battle Royale şimdi de Red Death ismiyle Civilization 6’ya geliyor.
 
Civilization 6: Red Death bugün çıktı ve Civilization 6 sahipleri için ücretsiz bir mod. Bu modda 12 oyuncu hayatta kalan son medeniyet olmak için savaşıyor. Teke tek mücadele için ve daha küçük gruplar için de haritalar mevcut. Ayrıca bilgisayara karşı da oynayabiliyorsunuz.
 
Bütün Battle Royale modlarında olduğu gibi bir “Safe Zone” sistemi var. Oyuncular birimlerini radyoaktif fırtınadan zarar görmemesi için safe zone’a taşımalı. Bu radyoaktif fırtınanın ismi ise Red Death. Red Death etrafınızda küçülürken, sizi diğer medeniyetlerle ilişki kurmak zorunda bırakıyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Civilization VI Platformlar: PC Geliştirici: Firaxis Games Dağıtıcısı: 2K Games Tür: Strateji Çıkış Tarihi: 21 Ekim 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül