Çizimleri Dikkat Çeken Sean Bean'in Seslendirmenlik Yaptığı Wolfwalkers, Apple TV+'ta Yayınlanacak

16.09.2020 11:56 Özgür Eroğlu

 
Daha önce The Secret of Kells, Song of the Sea ve ParaNorman gibi animasyonlar üzerinde çalışmış olan Cartoon Saloon stüdyosundan Tomm Moore ve Ross Stewart'ın yeni animasyonu için tarih verildi.
 
Geçtiğimiz günlerde Toronto Uluslararası Film Festivali'nde ilk kez gösterilen animasyon film, bu yılın sonlarında Apple TV+'ta yayınlanacak. Animasyon özellikleri çizimleri ile dikkat çekiyor. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. 
 
Aniamasyonun seslendirme kadrosunda Sean Bean, Honor Kneafsey, Eva Whittaker, Simon McBurney, Tommy Tiernan ve Maria Doyle Kennedy gibi isimler bulunuyor. Yönetmenliğini ise Tomm Moore ve Ross Stewart üstleniyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 2 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 5 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 5 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 6 Saat önce Hyrule Warriors: Age of Calamity ‘Şampiyonlar Birleşin!’ Fragmanı ve 14 Dakikalık Oynanış Videosu 6 Saat önce