Close to the Sun 2 Mayıs'ta PC için Daha Sonraki Bir Tarihte PS4 ve Xbox One için Çıkacak

11.04.2019 16:45 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Wired Productions ve geliştirici Storm in a Teacup birinci şahıs korku oyunu Close to the Sun'ın 2 Mayıs'ta PC için, 2019 yılı içinde daha sonraki bir tarihte PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu.

PC'de Epic Games Store'a özel olacak. 89,00 TL'den ön siparişte bulunuyor.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

“Şimdi onların, gelecek ise benim.” – Nikola Tesla
 
Yıl 1987. Uluslararası suların derinliklerinde, Helios halen ayakta. Acımasız dalgalar geminin gövdesine vururken, tepede karanlık bulutlar belirmektedir. Olağanüstü bir işçilikle süslenmiş devasa altın heykeller göz alabildiğince uzanmaktadır.
 
Nikola Tesla'nın öngörülerinden doğan Helious, en büyük bilimsel akıllar için bir cennet niteliği taşımaktadır. Burası, devlet denetiminden ve gözlerden uzak, sınırsız bir araştırma ütopyasıdır. Burada madde ve zamanın sınırları özgürce zorlanmaktadır.
 
Gazeteci Rose Archer, kız kardeşini aramak için adaya ayak basar. Kısa süre içinde her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Büyük salonlar boşboştur. Etrafı çürüyen etin leş gibi kokusu sarmıştır. Giriş üzerinde tek bir kelime yazmaktadır... KARANTİNA! 
 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Close to the Sun Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Storm in a Teacup Dağıtıcısı: Wired Prodctions Tür: Korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Yaz Mevsimi 2. Hafta Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 15 Haziran StarLadder Avrupa Minor Elemelerine Katılacak Takımlar Belirlendi 14 Haziran Ninja Theory'nin Yeni Oyunu Bleeding Edge'den İlk Oynanış Görüntüleri 14 Haziran Wolfenstein: Youngblood'da Mikro Ödemeler Sadece Kozmetikler için 14 Haziran Shenmue III Ryo'nun Hikayesini Tamamlamayacak 14 Haziran