Code Vein'den Oynanış Videosu

15.09.2019 13:44 Özgür Eroğlu

 
Bandai Namco'nun yeni JRPG oyunu Code Vein'den oynanış videosu paylaşıldı. Tokyo Game Show esnasında Bandai Namco yeni oyunundan oynanış videosu paylaştı.
 
Oyunun demosu 3 Eylül'den beri erişilebilir durumda. Code Vein'in tam sürümü ise 27 Eylül'de PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Oyuna ait diğer haberlere ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz. 
 
Video
 
28:42 - 39:34 – Louis Fragmanı
33:07 -- 34:00 – Io Fragmanı
40:31 - 43:13 – Oynanış 1
50:20 - 52:59 – Oynanış 2
55:32 - 58:27 – Oynanış 3
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Japonya merkezli oyun dağıtıcısı Bandai Namco Entertainment ve God Eater ekibi tarafından geliştirilen zindan keşfetme, aksiyon rol yapma oyunu.
 
Oyunda oyuncular Revenant adlı vampirleri yönetecek ve oyunun dünyasındaki gerçeği açığa çıkarmaya çalışacak. Revenantlar ,vampirler, hayatta kalabilmek için izole olmuş "Vein" adı verilen bir toplumda yaşamaktadırlar. Oyun, her şeyin yıkıldığı yakın bir gelecekte geçecek.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Code Vein Platformlar: PS4 Geliştirici: Shift Inc. Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 4 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 5 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 5 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 5 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 5 Saat önce