Cook, Serve, Delicious! 3?! 29 Ocak'ta Erken Erişime Açılıyor

14.01.2020 18:57 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Vertigo Gaming'in yaptığı Ağustos 2019 tarihinde duyurulan Cook, Serve, Delicious! 3?! 29 Ocak'ta erken erişime açılıyor.
 
Cook, Serve, Delicious! 3?!, Steam ve GOG üzerinden erken erişime açılacak. 2020'nin ikinci çeyreğinde de oyun PC'de tam sürüme çıkarken, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için de yayınlanacak. 
 
Ayrıca Vertigo Gaming'in duyurusuna göre Cook, Serve, Delicious! 3?! 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında PAX etkinliğinde gösterilecek. Oyunun erken erişim için yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Buraya tıklayarak Steam adresine, buraya tıklayarak GOG adresine ulaşabilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cook, Serve, Delicious! 3?! Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Vertigo Gaming Dağıtıcısı: Vertigo Gaming Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Project xCloud Kütüphanesine Yeni Oyunlar Eklendi 16 Dk önce Temtem Steam'de Erken Erişime Açıldı 27 Dk önce Disintegration'ın Çok Oyunculu Modu Control'den Yedi Dakikalık Oynanış Videosu 43 Dk önce Frostpunk Genişleme Paketi The Last Autumn Çıktı 1 Saat önce Halo: Combat Evolved Anniversary'nin PC Betası Şubat Ayında Başlıyor 2 Saat önce