Cook, Serve, Delicious! 3?! 29 Ocak'ta Erken Erişime Açılıyor

14.01.2020 18:57 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Vertigo Gaming'in yaptığı Ağustos 2019 tarihinde duyurulan Cook, Serve, Delicious! 3?! 29 Ocak'ta erken erişime açılıyor.
 
Cook, Serve, Delicious! 3?!, Steam ve GOG üzerinden erken erişime açılacak. 2020'nin ikinci çeyreğinde de oyun PC'de tam sürüme çıkarken, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için de yayınlanacak. 
 
Ayrıca Vertigo Gaming'in duyurusuna göre Cook, Serve, Delicious! 3?! 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında PAX etkinliğinde gösterilecek. Oyunun erken erişim için yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Buraya tıklayarak Steam adresine, buraya tıklayarak GOG adresine ulaşabilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cook, Serve, Delicious! 3?! Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Vertigo Gaming Dağıtıcısı: Vertigo Gaming Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 7 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 8 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat