Creative Assembly, Alien Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Yeni bir AvP oyunu olabilir.
12.05.2011 15:56 Ersin Kılıç


     E3'ün yaklaşması ile beraber duyuru ve dedikodular da artmaya devam ediyor. Son haber ise Total War ile hatırlayacağınız Creative Assembly'den geldi.
 
     İngiltere'de faliyet gösteren Creative Assembly'nin buradaki stüdyosuna bir ziyarete gittiğini belirten Kültür ve Endüstri Bakanı Ed Vaizey, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile firmanın yeni bir Alien oyunu üzerinde çalıştığını dile getirmiş.
 
     Konsollar için geliştirildiği belirtilen bu oyun için firmanın İngiltere'nin West Sussex bölgesinde 10.000 metre karelik bir stüdyoda çalıştığı da gelen bilgiler arasında. Oyunun duyurusu ise E3 fuarında gelebilir.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Aliens vs. Predator Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Rebellion Dağıtıcısı: Sega Tür: FPS Çıkış Tarihi: 19 Şubat 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler