Cs_summit 6 Turnuvası Major Bölgesel Puanlama Sistemini Kapsayacak

21.05.2020 04:11 Hamit Can Sayılgan

 
     Counter Strike: Global Offensive ve Beyond the Summit resmi Twitter hesaplarında yapılan açıklamada bu yıl sonu gerçekleşecek ESL One Rio Major turnuvasının bölgesel puanlama sistemi elemesinin, Beyond the Summit organizasyonunun düzenleyeceği "cs_summit 6" turnuvasını kapsayacağı duyuruldu.
 
 
 
     Yani Cs_summit 6 turnuvasında yer alacak olan takımlar hem 200.000 ödül havuzundan pay alabilmek hem de ESL One Rio Major turnuvası bölgesel puanlama sistemi için mücadele edecek. Cs_Summit 6 turnuvası Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde 22 Haziran – 5 Temmuz tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Turnuva Güney Amerika ve Okyanusya bölgelerini kapsamayacak.
 
Major Bölgesel Puanlama Sistemi (RMR)
 
     24 takım, 2 milyon dolar ödül havuzu belirlenen ESL One Rio Major turnuvasına yıl içinde düzenlenecek çeşitli turnuvalar sonucunda elde edeceği puan sisteminde katılma hakkı kazanacak. Yüksek puana sahip takımlar ESL One Rio Major turnuvasına doğrudan katılma hakkı elde edecek.  
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Counter Strike: Global Offensive Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül