DIRT 5'e Direksiyon Desteği Geldi

16.12.2020 02:51 Gazali Çetinkaya

 
Codemasters, off-road yarış oyunu DIRT 5 için versiyon 2.00 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme tüm platformlarda oyuna direksiyon desteğini ekliyor.
 
PlayStation konsollarında G923 ve G29 gibi modern Logitech direksiyonları ve T150, T500, T80, T300RS ve T-GT gibi modern Thrustmaster direksiyonları destekleniyor. Fanatec cihazları şimdilik PlayStation konsollarında desteklenmiyor fakat ileride yayınlanacak güncellemelerle gelecek. Xbox konsollarında, PlayStation için belirtilenlerin hepsi artı Ferrari 458 Spider Racing, TMX, TS-XW, The Fanatec CSL Elite Wheel, ClubSport Wheel Base v2/2.5 ve Podium Wheel Base DD1/2 destekleniyor. PC'de ise bunların hepsi destekleniyor.
 
Güncelleme ayrıca Snow Limits ücretsiz içerik paketini sunuyor. Pakette Playgrounds modu için yeni öğeler ve kar ekleme seçeneği, Ford Mustang GT4 ve Porsche Cayenne Transsyberia için yeni araç kaplamaları, yeni özelleştirme öğeleri ve yeni Ice Breaker pisti bulunuyor. 
 
Bunların yanı sıra performans ve görsel iyileştirmeler ve kupaların açılmaması sorununun giderilmesi dahil olmak üzere pek çok hata düzeltmesi içeriyor. 
 
Snow Limits fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
DIRT 5 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Codemasters Racing Dağıtıcısı: Codemasters Racing Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 1 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 1 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 4 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 4 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 7 Saat önce