Dirt 5 Oyununa Yeni Güncelleme Geliyor

15.07.2021 12:13 Umut Tandoğan

 
Codemasters, önümüzdeki hafta bugüne kadarki en büyük Dirt 5 güncellemesini yayınlayacak. Ayrıca yeni parkurlar, DualSense denetleyicisi ve 3D ses için PS5'E özgü geliştirmeler, 20 Temmuz'da 5.00 yaması ile birlikte gelecek.
 
20 Temmuz'da, tüm platformlar için mevcut olacak Dirt 5 5.00 güncellemesi, Brezilya'nın plajlarını ve ormanlarını saran iki yeni parkur – San Conrado ve Rio Seafront – eklenecek.
 
BMW M2 Yarışması, Citroen C3 R5, Fiat Abarth 124 Ralli, Porsche 911 RGT ve Porsche Cayenne Transsyberia oyuna eklenecek. Ayrıca beş yeni kupa, başarım ve oyunda mevcut olan otomobiller için beş yeni ikonik liveries de oyuna eklenecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
DIRT 5 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Codemasters Racing Dağıtıcısı: Codemasters Racing Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık