Dawn of Fear Türkçe Yama Yayınlandı

31.07.2020 21:42 Gazali Çetinkaya

 
90'lı yılların hayatta kalma korku oyunlarından esinlenen Dawn of Fear'ı PC'de artık Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Türkçe Oyun Merkezi, oyunun %100 Türkçe yamasını yayınladı. İndirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Steam'de 40,00 TL'den satışta.
 
Oyun hakkında:
 

Dawn of Fear, geçmişinde büyük trajediler yaşayan genç Alex'in hikayesini anlatıyor. Alex'in annesi onu doğururken ölmüştür ve babası da hayatına devam ederek başka birisi ile evlenmiştir. Bu evlilikten Alex'in üvey kardeşi Max doğar. Bir gün Alex, Max ve babası araba ile seyahat ederken trafik kazası yaşanır ve bu kazadan bir tek Alex sağ kurtulur. Alex bir süre yas tuttuktan sonra yavaş yavaş kendini toparlamaya ve hayatını yeniden kurmaya başlar fakat üvey annesi bunu yapamaz ve akıl hastanesine yatırılır.

Bu olaylardan üç yıl sonra üvey annesinin öldüğünü söyleyen bir mektup alır ve eşyalarını almak için ailesinin evine geri dönmeye karar verir. Eve vardığında çocukluğunda hatırladığı ev yerine delilik ve zulüm ile dolu bir ev bulur ve buradan kaçıp kaçamayacağını bile bilmemektedir.

Alex'in hayatta kalmasını sağlamak için mantığınızı kullanarak bulmacaları çözmeniz, savunmasız bir durumda kalmamak için cephanenizi iyi bir şekilde yönetmeniz, evin içine işleyen korku tarafından sürüklenmemek için soğuk kanlı kalmanız gerekecek.  

 
Oynanış fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dawn of Fear Platformlar: PS4 PC Geliştirici: Brok3nsite Dağıtıcısı: Good Game Publishing Tür: hayatta kalma korku Çıkış Tarihi: 11 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sunless Sea Geliştiricisi İki Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor 1 Saat önce IEM Global Challenge 2020 Grupları Belli Oldu! 1 Saat önce PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 2 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 2 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 2 Saat önce