Days Gone ‘Sarah + Deacon’ Ekran Görüntüleri

11.02.2019 09:45 Gazali Çetinkaya

 
 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Bend Studio, açık dünya aksiyon zombi oyunu Days Gone için yeni ekran görüntülerini “Deacon ve Sarah Düğün Davetiyesi” websitesi aracılığıyla paylaştı.

Onların Hikayesi:
 

Deacon St. John ve Sarah Whitaker alışılmadık bir çifttir. Deacon St. John Oregon'dan bir yasadışı motosiklet kulübünün üyesiyken, Sarah Whitaker ise Seattle'dan biyokimya diploması olan bir botanikçidir. Fakat tanıştıkları andan itibaren Farewell Oregon'un arka yollarında birbirlerinden ayrılamazlardı. 
 
Şimdi gün batımına doğru yola çıkmaya ve yaşamlarına karı koca olarak devam etmeye hazırlar.

Yol boyunca onları takip et.
  
Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun standart sürümü 429,00 TL, deluxe sürümü 489,00 TL'den PlayStation Store'da ön siparişe açılmış durumda.

Ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Days Gone Platformlar: PS4 Geliştirici: Bend Studio Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: TPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce