Days Gone ‘Sarah + Deacon’ Ekran Görüntüleri

11.02.2019 09:45 Gazali Çetinkaya

 
 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Bend Studio, açık dünya aksiyon zombi oyunu Days Gone için yeni ekran görüntülerini “Deacon ve Sarah Düğün Davetiyesi” websitesi aracılığıyla paylaştı.

Onların Hikayesi:
 

Deacon St. John ve Sarah Whitaker alışılmadık bir çifttir. Deacon St. John Oregon'dan bir yasadışı motosiklet kulübünün üyesiyken, Sarah Whitaker ise Seattle'dan biyokimya diploması olan bir botanikçidir. Fakat tanıştıkları andan itibaren Farewell Oregon'un arka yollarında birbirlerinden ayrılamazlardı. 
 
Şimdi gün batımına doğru yola çıkmaya ve yaşamlarına karı koca olarak devam etmeye hazırlar.

Yol boyunca onları takip et.
  
Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun standart sürümü 429,00 TL, deluxe sürümü 489,00 TL'den PlayStation Store'da ön siparişe açılmış durumda.

Ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Days Gone Platformlar: PS4 Geliştirici: Bend Studio Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: TPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 5. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 33 Dk önce IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri'nin 3. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı 16 Şubat Hard West Switch'e Geliyor 15 Şubat Resident Evil 2'ye ‘The Ghost Survivors’ Modu Eklendi 15 Şubat Hollow Knight: Silksong İlk Oyunun Kickstarter Destekçilerine Ücretsiz Verilecek 15 Şubat