Dead Cells'in Yeni DLC'si Fatal Falls Çıktı

26.01.2021 20:42 Gazali Çetinkaya

 
Dead Cells'in ikinci ücretli indirilebilir içeriği Fatal Falls bugün konsollar ve PC için çıkışını gerçekleştirdi.

İki tamamen yeni bölge, yeni boss, yeni silahlar ve daha fazlasını içeren Fatal Falls PlayStation Store'da 36,00 TL, Xbox Store'da 14,00 TL, Nintendo eShop'ta $4.99 ve Steam'de 10,50 TL.
 
İçeriği:
 

Yeni tuzaklardan, düşmanlardan kaçarken ve adanın hikâyesini keşfederken iki yeni seviye ve bir baş düşmanla yüzleş. Bu orta oyun içeriği, oyunlarına çeşitlilik katmak ve oyunun geliştirilmesine sağladığın desteği sürdürmek için tasarlandı.
 
Adanın kıyısındaki dik kayalıklar boyunca ilerlerken düşmemeye dikkat et. Yüzen tapınakları keşfet, kanunsuz gizli bir topluluğun sığınağına sız ve yeni bir baş düşman hakkındaki söylentileri öğren. Asma Köy, Saat Kulesi, Zaman Bekçisi bölgelerine ve paralellerine alternatif arayanlar için yeni bir oyun ortası içeriği.
 
Çatlak Tapınaklar: Nefes kesici manzaralar, kamikaze kargaları, mızraklı yılanlar, sadist yeni tuzaklar ve eğer kayacak olursan sonsuz bir düşüş. Daha ne olabilir ki?
 
Ölümsüz Kıyılar: Pek de tatil yapmayı hayal ettiğin plaj değil... Ürkütücü fenerleriyle büyücüler ve onların kürek sallayan yardakçıları. Hem de hiç planladığın gibi bir tatil değil...
 
Anıtmezar: Kendine özgü hikâyesi, zorlu dövüş düzeni ve sağlam bir karşılaşma için muhteşem ortamı olan yeni insansı baş düşman.
 
Yeni alanlar, düşmanlar ve evcil kılıcın yanı sıra tabii ki öldürmek için yeni araçlara ihtiyacın olacak. Burada sunduklarımız özellikle etkili olacaktır.

 
Motion Twin, indirilebilir içeriğin çıkışı için animasyon tarzında bir fragman yayınlandı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dead Cells Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Motion Twin Dağıtıcısı: Motion Twin Tür: Action Çıkış Tarihi: 7 Ağustos 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan