Dead Cells'in Yeni Güncellemesi Half-Life Levyesini Ekliyor

26.03.2020 08:58 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Motion Twin, Half-Life: Alyx'in çıkışını kutlamak için Dead Cells'in PC versiyonu için küçük bir güncelleme yayınladı.

Güncelleme oyuna Half-Life serisinden levye, HEV kostümü ve sağlık paketi ekliyor. Bir kapıyı ve başka kırılabilir bir şeyi kırdıktan sonra levye kritik vuruş ile daha fazla hasar vermenizi sağlıyor.
 
Bununla birlikte, oyunun bir sonraki büyük güncellemesi için alfa testi Steam'de başladı. Güncelleme 6 yeni düşman tipi, 11 yeni özel yetenek, taşınabilir kapı ve daha fazlasını getiriyor. Tüm detaylarına dead-cells.com/patchnotes adresinden göz atabilirsiniz.
 
Metroidvania rogue-lite aksiyon platform oyunu Dead Cells PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve iOS üzerinde ulaşılabilir durumda. Android versiyonu 2020'nin üçüncü çeyreğinde çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dead Cells Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Motion Twin Dağıtıcısı: Motion Twin Tür: Action Çıkış Tarihi: 7 Ağustos 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan