Deadly Premonition 2 Bu Yıl PC'ye Geliyor

07.04.2021 18:55 Gazali Çetinkaya

 
Temmuz 2020'de Switch için süreli özel oyun olarak piyasaya sunulan Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise PC'ye geliyor.

Yayıncı Rising Star Games'in ana şirketi Thunderful Group'un yıllık raporunda belirtilene göre Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise bu yıl içinde Steam'de çıkış yapacak.
 
Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise'ta 2005 yılında FBI ajanı York, New Orleans'ta küçük bir kasaba olan Le Carré'yi ziyareti esnasında gizemli bir seri cinayet davasıyla karşı karşıya kalıyor ve bu seyahat onun için bir kabusa dönüşüyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Platformlar: Geliştirici: Toybox Games Dağıtıcısı: Rising Star Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan