Death Stranding PC Versiyonu Ertelendi

21.04.2020 13:44 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Kojima Productions, Death Stranding PC versiyonu çıkış tarihini erteledi.

2 Haziran'da çıkması planlanan oyun 14 Temmuz'a ertelendi.
 
Erteleme ile ilgili olarak, geliştirici ekip corona virüsü sebebiyle evden çalışmaya devam ettiklerini ve PC versiyonunu tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyacı olacaklarını belirtti. 
 
PC versiyonu Steam ve Epic Games Store üzerinde 399,00 TL fiyattan ön siparişte. Oyun PC'de yüksek kare hızı, ultra geniş monitör desteği ve Half Life serisinden çapraz içeriklere sahip olacak. 
 
Başrollerinde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux ve Lindsay Wagner'n yer aldığı açık dünya aksiyon macera oyunu ilk olarak Kasım 2019'da PlayStation 4 için çıkmıştı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Death Stranding Platformlar: PS4 PC Geliştirici: Kojima Productions Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 22 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 1 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 1 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 1 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 1 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz