Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı

03.12.2022 11:30 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici HYDE tarafından oyunculara sunulan taktiksel rol yapma hayatta kalma oyunu Digimon Survive satışları 500.000 adeti aştı. Digimon Survive, 28 Temmuz'da Japonya'da PlayStation 4 ve Switch için ardından dünya genelinde 29 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yaptı.
 
Taktiksel rol yapma ve hayatta kalma oyunu 
 
 
 
Digimon Survive, önceki Digimon oyunlarından farklı olarak karanlık bir hikaye yapısı oyunculara sunuluyor. Burada canavarların dolaştığı ve hayatta kalmaya çalıştığınız bir dünya bizleri bekliyor.

Zor kararlar ve ölümcül savaşlar sonucu evlerine geri dönmeye çalışırken oyuncuların oyun boyunca yaptıkları seçimler canavar düşmanlarının evrimini ve oyunun nasıl sona ereceğini etkiliyor. Oyundaki savaşlar 2D olarak ve daha klasik bir SRPG tarzında karşımıza çıkıyor.
 
- Steam sayfası

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Digimon Survive Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Uzay Temalı Simülasyon Oyunu Everspace 2 Tam Sürüme Kavuşuyor 1 Saat önce Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı 4 Saat önce Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor 5 Saat önce Ori and the Blind Forest Benzeri Oyun Death or Treat Konsollara ve PC'ye Geliyor 6 Saat önce Tekken 8 için Nina Williams Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 7 Saat önce