Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ın Ekibine Yeni Bir İsim Katıldı

17.10.2020 10:31 Özgür Eroğlu

 
Marvel Sinematik Evreni'nin en önemli karakterlerinden biri olan Doctor Strange'in ikinci filminin kadrosuna yeni bir isim katıldı.
 
Deadline'ın haberine göre The Baby-Sitters Club, Gentefied  ve Shadow Wolves gibi yapımlarda rol alan Xochitl Gomez, Doctor Strange 2'nin oyuncu kadrosuna katıldı. Rolü henüz belli değil. Kasım ayında da filmin çekimleri başlayacak.
 
Eğer tekrar bir ertelenme olmaz Doctor Strange 2, yani Doctor Strange in the Multiverse of Madness 25 Mart 2022'de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini Sam Raimi üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise şimdilik Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor ve Benedict Wong bulunuyor. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Marvel'ın Dizi ve Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Marvel Dağıtıcısı: Marvel Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 1 Saat önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 1 Saat önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 1 Saat önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 2 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 3 Saat önce