E3 2020 Resmi Olarak İptal Edildi

11.03.2020 18:52 Gazali Çetinkaya

 
9 - 11 Haziran tarihleri arasında Los Angeles'ta düzenlenmesi planlanan E3 2020 etkinliği corona virüsü sebebiyle resmi olarak iptal edildi.
 
"Hayranlarımız, çalışanlarımız, katılımcılarımız ve E3 ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği konusunda dikkatlice bir görüşme yaptıktan sonra E3 2020 etkinliğini iptal etme kararı aldık."
 
"Corona virüsü ile ilgili endişelerin artmasının ardından, bu eşi benzeri görülmemiş global durum karşısında, etkinliği iptal etmenin en iyi yol olduğunu hissettik. Hayranlarımız ve destekçilerimiz için bu etkinliği düzenleyemeyeceğimizden dolayı biz de çok büyük hayal kırıklığına uğradık. Fakat bunun doğru bir karar olduğuna inanıyoruz."
 
E3 organizatörü Entertainment Software Association oyun sektöründen duyurular ve haberleri Haziran ayında oyunculara ulaştırmak adına online deneyimler sunmak için çalıştıklarını belirtti.

Şu ana kadar Microsoft, Ubisoft, Devolver Digital ve Square Enix dijital etkinlik düzenleyeceklerini doğruladı.
 
Kotaku'nun haberine göre, Warner Bros. Games ilk defa bu yıl E3'e katılmayı ve etkinlikte Batman, Harry Potter ve Rocksteady'nin yeni oyunu hakkında konuşmayı planlıyordu. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
E3 2020 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Entertainment Software Association Dağıtıcısı: Entertainment Software Association Tür: Etkinlik Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 21 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül