Electronic Arts, Metalhead Software'ı Satın Aldı

05.05.2021 23:57 Gazali Çetinkaya

 
Electronic Arts, Metalhead Software'ı bünyesine kattığını duyurdu.

Kanada, Victoria merkezli stüdyo Metalhead Software, Super Mega Baseball serisi ile tanınıyor.
 
Bu satın alımla birlikte Electronic Arts'ın EA Sports departmanı ve Metalhead Software birlikte çalışarak Super Mega Baseball serisini büyütecek ve yeni oyun ve spor deneyimleri geliştirecek.
 
EA Sports başkan yardımcısı ve genel müdürü Cam Weber konuyla ilgili olarak, "Hepimiz Super Mega Baseball'un hayranıyız ve Metalhead ekibinin çalışmalarına uzun zamandır takdir ediyoruz. Spor oyuncuları arasında benzersiz ve sevilen bir seri. Denge ve oynanış derinliği ve eşsiz içerikleri, arkadaşlarla birlikte oynamayı eğlenceli kılıyor. Ekibi desteklemek ve yatırım yapmak için sabırsızlanıyor ve böylece dünyanın dört bir yanındaki spor hayranları için daha fazla inanılmaz oyun oluşturabilirler." diye belirtti.
 
Metalhead Software kurucularından Scott Drader ise, "Ekibimiz, arcade tarzını derin oynanışla benzersiz bir şekilde birleştirmek ve yenilikçi co-op ve rekabetçi çok oyunculu deneyimler sunmak için yıllar boyunca çok sıkı bir şekilde çalıştı. Yeni açılan bu sayfada, oyunlarımızı daha geniş kitlelere ulaştırmak ve oyunlarımızın geliştirilmesinde bazı iddialı adımlar atmak için Electronic Arts'ın gücünden ve erişiminden faydalanacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz." diye ekledi. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Super Mega Baseball 3 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Metalhead Software Dağıtıcısı: Metalhead Software Tür: Spor Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran