FPS Hayatta Kalma Oyunu Abandoned PS5'e Özel Olarak Duyuruldu

07.04.2021 21:14 Gazali Çetinkaya

 
Hollandalı geliştirici Blue Box Game Studios, sinematik birinci şahıs korku hayatta kalma shooter oyunu Abandoned'ı PlayStation 5'e özel olarak duyurdu.
 
2021'in dördüncü çeyreğinde çıkış yapacak.
 
Abandoned'ın hikayesi Jason Longfield adlı karaktere odaklanıyor. Jason kendisini tuhaf bir ormanda uyanarak bulur. İlk başta ormana nasıl geldiğine dair fikri yoktur fakat daha sonra kaçırıldığını ve karanlık bir amaç doğrultusunda buraya getirildiğini hatırlar. Savaşarak hayatta kalmaya ve buradan kaçmaya çalışır.
 
Geliştirici ekibin belirttiğine göre Abandoned son derece detaylı bir açık dünyada geçen ve hayatta kalma türüne gerçekçi bir yaklaşım benimseyen bir oyun.
 
Gerçekçi hissettiren benzersiz kişisel oynanış deneyimi hedefleniyor. Örnek olarak Jason koştuğu veya korktuğu için nefes nefese kalırsa hedef alması düşecek. Silahların ateşlenmesi de diğer FPS oyunlarının aksine gerçekçi bir şekilde yavaş olacak.
 
Gerçek 4K çözünürlükte 60 kare hızında çalışacak. DualSense kontrolcüsünün dokunsal geribildirim ile uyarlanabilir tetikler özelliklerinden faydalanacak ve 3D ses desteği sunacak.
 
Teaser fragman yayınlandı. Oynanış fragmanı çok yakında.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan