Fallout New Vegas Zombies Mod V2.0, Yeni Harita ve Oyun Mekaniği Ekliyor

20.07.2021 11:06 Mehmet Tandoğan

Aralık 2020 yılında Fallout: New Vegas için yeni bir Zombies Modu duyurulmuştu. Artık bu mod indirilebilir ve kullanılabilir durumda. 
 
Versiyon 2.0, yeni bir haritayı (Sierra Madre) ve çeşitli mekanikleri oyuna dahil ediyor. Ayrıca bazı yeni zombi modelleri ve beş yeni şarkıyı da beraberinde getiriyor. 
 
Versiyon 2.0 bazı yeni mekaniklere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda yeni bir ölüm sistemi ve patlama modellerinde çeşitli farklılıklar yer alıyor. Ayrıca bu sürüm gerçek zamanlı parçalanma sistemini içerisinde barındırıyor. Ek olarak zombilerin merdivenleri tırmanmasına olanak tanıyor.
 
Moda ulaşmak için buraya tıklayın. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Fallout: New Vegas Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Obsidian Entertainment Dağıtıcısı: Bethesda Tür: RPG Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
A Memoir Blue PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch, PC ve iOS için Duyuruldu 4 Saat önce Neon White Oynanış Tanıtım Fragmanı 4 Saat önce The Artful Escape 9 Eylül'de Çıkış Yapacak 4 Saat önce Marvel’s Avengers - Black Panther: War for Wakanda 17 Ağustos'ta Çıkıyor 4 Saat önce SkateBIRD 16 Eylül'e Ertelendi 4 Saat önce