GTA 6 online hakkında çeşitli sızıntılar ortaya çıktı

22.03.2023 18:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Grand Theft Auto (GTA) 6 sızıntıları, Eylül ayındaki büyük sızıntı da dahil olmak üzere bir süredir devam ediyor. Her bir sızıntı içerikten bir şeyler bulmayı başaran kullanıcılar ilk başta fark edilmeyen şeyleri fark ediyor. Şimdi ise GTA 6 online hakkında ortaya çıkan yeni detaylar bizlere aktarılıyor.
 
GTA 6 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor
 
 
 
İnternette yayınlanan bir video aracılığıyla GTA 6 Online'ın 32 oyuncuya sahip olabileceği tespit edildi. Şu anda maksimum sayı 30. Dolayısıyla bu durum çok da hype yapılacak bir şey değil. Ancak yine de oyuncular arasında muhabbetlerin dönmesine neden olan bir detay. 
 
Şu anda kaldırılan videoda oyuncunun bir cesedi kaldırıp omuzlarına aldığını ve etrafta dolaştığını görebildik. GTA 5'te cesetleri sürükleyip taşımak için ayrı olarak bir mod kullanıyorduk. Sızan videoya göre GTA 6'da bu özellik standart olarak yer alacak gibi.
 
 
 
Şu ana kadar GTA 6 neler biliniyor?
 
GTA 6, seri tarihinde ilk kez Lucia adında bir kadın karaktere sahip olacak. Oyundaki erkek karakterin adı ise Jason olacak. GTA 6, Vice City'nin modern bir yansımasını bizlere sunacak ancak harita oyunun çıkışından sonra zaman içinde büyütülecek. Oyunun ayrıca çıkışıyla beraber 1000'den fazla farklı etkinliğe sahip olacağı bildiriliyor.
 
Peki sizin GTA 6 ve GTA 6 online'da olmasını istediğiniz özellikler neler? 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto VI Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 37 Dk önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 1 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 4 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 6 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 8 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler