Gears Tactics Xbox Versiyonları Beraberinde Yeni Bir Güncelleme Getirecek

21.09.2020 17:50 Gazali Çetinkaya

 
Sıra tabanlı strateji oyunu Gears Tactics 10 Kasım'da Xbox Series X|S ile Xbox One'a gelecek ve konsol versiyonları beraberinde yeni bir içerik güncellemesi getirecek.
 
Güncelleme yeni oynanabilir karakter, yeni düşmanlar, yeni ekipmanlar ve konsol ve PC'de gelişmiş kontrolcü desteği içerecek.
 
Yeni oynanabilir karakter uçan robot dostumuz Jack. Savaşların dinamiğini değiştirecek Jack, düşmanları kaçırmak ve kontrol etmek gibi 20'den fazla yeteneğe sahip olacak. Yeni güçlü düşmanlar, oyuncuların stratejilerine meydan okuyacak özel yeteneklerle savaşlara yeni bir boyut getirecek. Oyuncular ana hikayede yeni düşmanlar ve boss'ları mağlup ederek yeni üst düzey ekipmanlarla ödüllendirilecek. 
 
Bu içeriklerin tamamı aynı gün oyunun PC versiyonuna ücretsiz bir güncelleme ile eklenecek. 
 
Ayrıca Locust Horde limitli sürüm kontrolcü ve şarj standı 3 Kasım'da piyasaya sürülecek.
Gears Tactics Xbox konsolları fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Gears Tactics Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: The Coalition Dağıtıcısı: Xbox Game Studios Tür: Tactical Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Samurai Shodown'un Sonraki DLC Karakteri The Last Blade'ten 2 Saat önce The Ascent 2021'e Ertelendi, Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı 2 Saat önce The Eternal Cylinder 2021'e Ertelendi 2 Saat önce MXGP 2020 Ertelendi 2 Saat önce Sea of Thieves'in Yeni Güncellemesi Fate of the Damned Yayınlandı 2 Saat önce