Guacamelee! Super Turbo Championship Edition Humble Store'da Ücretsiz

16.05.2019 22:24 Gazali Çetinkaya

 
Metroidvania tarzı aksiyon platform oyunu Guacamelee! Super Turbo Championship Edition PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Oyunu ücretsiz almak için ilk olarak buraya gidin, "Get the Game" yazan yeşil tuşa basın ve devamındaki talimatları izleyin. İşlemi tamamlandıktan sonra mail adresinize gelecek kodu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz. Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, 19 Mayıs Türkiye saati ile 20:00'a kadar ücretsiz dağıtılacak. Steam kütüphanenize ekledikten sonra oyun sizde kalacak.

Oyunun tanıtım yazısı:


Guacamelee! (tüm dünyadaki en güzel kız olan) başkanın kaçırılan kızını kurtarmak üzere şeytani Carlos Calaca ve onun ölü kölelerinden oluşan ordusuyla savaşmak için SİZİN dövüşçü rolünü üstlendiğiniz bir aksiyon platform oyunudur. Oyunda tavuklar bile var.

Genişletilmiş versiyon Super Turbo Championship Edition ilave içerikler sunar. Bunlar arasında istila edilen Canal of Flowers ve ölümcül Volcano seviyeleri, yeni Trio of Death patronu ve Intenso dövüş modu gibi güçlü kabiliyetler bulunmakta.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Guacamelee! Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Drinkbox Studios Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Platform Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül Minecraft'a Karakter Yaratma Seçeneği Geliyor 20 Eylül