Half-Life 3 için Geliştirilen Citadel Unleashed Modundan İlk Fragman Geldi

17.09.2023 12:02 Mehmet Tandoğan

 
 
Ancient Freeman Media adlı mod geliştirme ekibi Half-Life 3 Citadel Unleashed projesi için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Half-Life 3 Citadel Unleashed, temel olarak Half-Life 2 Episode 4 Eli'nin hikayesini devam ettiren bir mod olarak karşımıza çıkıyor.
 
Ekip daha önce birçok modu oyunculara sundu
 
 
 
Ancient Freeman Media daha önce Half-Life 2'nin hikayesini devam ettiren iki HL3 modunu yayınlamıştı. İlkinin adı Half-Life 2: Episode 3 The Return, ikincisinin adı ise Half-Life 2 Episode 4 Eli'ydi. Bu modlar kısa bir yapıyı bizlere sunduğundan dolayı beklentilerin altında kaldı.
 
Mod ekibi, Half-Life 3 Citadel Unleashed'ın önceki modlara göre daha uzun olacağını iddia ediyor. Ancak birçok oyuncu oynanış fragmanından pek etkilenmediğini belirtiyor. Oyuncular bu modun gayet iyi bir gelişme olduğunu ancak umdukları gibi olmadığını şimdiden aktarıyor.
 
Dikkatinizi çektiyse oynanış fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz.
 
Oynanış fragmanı 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Half Life 3 Platformlar: PC Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler