Half-Life: Alyx'in Çıkışına Kadar Half-Life Oyunları Oynaması Ücretsiz Olabilir

21.01.2020 17:57 Gazali Çetinkaya

 
Sanal gerçeklik oyunu Half-Life: Alyx'in çıkışına kadar tüm Half-Life oyunları oynaması ücretsiz olabilir.
 
Steam kullanıcıları "Half-Life Collection şimdi Half-Life: Alyx'in çıkışına kadar oynaması ücretsiz" şeklinde etkinlik bildirimleri aldıklarını belirtiyor.
 
Steam'de şu anda Half-Life Collection diye bir paket bulunmuyor. The Orange Box ve Half-Life Complete paketleri mevcut. Bildirim ile gelen link de hatalı bir sayfaya yönlendiriyor. Görünüşe göre bildirim erken gönderildi. 
 
Valve konu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Half-Life: Alyx Mart 2020'de Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Mixed Reality sanal gerçeklik cihazları için çıkacak. Oyuncuların Alyx Vance karakterinin rolünü üstleneceği Half-Life: Alyx; Half-Life ile Half-Life 2'nin arasında geçecek ve Combine olarak bilinen bir uzaylı ırkına karşı verilen savaşı konu edinecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Half-Life: Alyx Platformlar: PC Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Assassin's Creed Syndicate Bu Hafta Epic Games Store'da Ücretsiz Olacak 1 Saat önce GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu, Satılık Değil 1 Saat önce Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de En Çok Eş Zamanlı Oyuncuya Sahip 7. Oyun Oldu 1 Saat önce Warface Bugün Switch için Çıkıyor 1 Saat önce Dishonored ve Wolfenstein Oyunları GOG'a Eklendi 2 Saat önce