Hayatta Kalma Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu

24.02.2021 21:14 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Black Rose Projects ve geliştirici Silent Bear Studio, hayatta kalma korku oyunu Dark Moonlight'ı PC (Steam) için duyurdu.

Çıkış tarihi açıklanmadı.

Oyun Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip olacak.

Dark Moonlight, yakın gelecekte geçecek ve aksiyon unsurları da içerecek bir hayatta kalma korku oyunu. Oyuncular korkular ve fobileriyle problemi olan Dave Kellerman adlı bir karakterin kaderini kontrol edecek. Dave Kellerman, korkularının üstesinden gelmek için modern bir psikiyatrik tedaviye başlar ve tedavi ilk başta umut verse de zamanla her şeyin göründüğü gibi güzel olmadığı ortaya çıkar.
 
Dave Kellerman, kendisini tehlikeli bir dünyanın içinde uyanmış bir şekilde bulur. Hayatta kalmak için korkunç iblisler ve canavarla savaşacak, sınırlı sayıda olan kaynaklarınızı yönetecek ve karşınıza çıkan çok sayıda bulmacayı çözmeye çalışacaksınız.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dark Moonlight Platformlar: PC Geliştirici: Bağımsız Dağıtıcısı: Black Rose Projects Tür: hayatta kalma korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan