Hayatta Kalma Macera Oyunu Windbound PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

02.04.2020 19:37 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Deep Silver ve Satellite Reign geliştiricisi 5 Lives Studios, hayatta kalma macera oyunu Windbound'u duyurdu.

28 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Yasak Adalar Çağırıyor, Sırlarını Açığa Çıkarın
 
Keşfedilmemiş bir adada mahsur kalan yalnız bir kazazede olarak, hayatta kalmak için karayı ve tehlikeli denizleri keşfedin, onlara uyum sağlayın ve gezinin. Siz Kara'sınız. Denizde şiddetli bir fırtınaya yakalanmış, kabilesinden ayrı düşmüş bir savaşçısınız. Teknenizden atılarak azgın suların insafına bırakılmış halde, gizemli bir cennet olan Yasak Adaların kıyılarına terk edilmişsiniz. 
 
Tekne, yiyecek ya da alet olmadan, sadece hayatta kalma arzusu ve becerisi ile, bu güzel adanın zengin kaynaklarını ortaya çıkarın. Avlanmak ve doğanın vahşi ve olağanüstü yaratıklarına karşı kendinizi savunmak için aletler ve silahlar üretin.
 
Daha çok adayı ve üzerlerindeki dağınık halde bulunan harabeleri keşfederken geçmişin sırları ve geleceğe dair işaretler ortaya çıkacaktır. Hepsinin ardındaki gizemi çözerseniz, evinize giden yoldan daha fazlasını bulabilirsiniz.
 
Derinlerdeki Sırları Açığa Çıkarın
Kişisel bir yolculuğa çıkın ve her biri cennet gibi olan gizemli ve beklenmedik neticelerin anahtarını barındıran Yasak Adaların tarihini keşfedin.

Uçsuz Bucaksız Yerleri Keşfedin
Her biri farklı vahşi yaşamı, manzaraları ve yüzleşecek zorlukları olan adalarda ilerleyerek ufka doğru yolculuk edin.

Doğada Hayatta Kalmayı Öğrenin
Vahşi hayvanları avlamak ve teknenizi geliştirmek üzere her çeşit alet ve silah üretmekte kullanabileceğiniz kaynaklar bulmak için adaların el değmemiş arazilerini araştırın. Kaynaklar azaldığında yelken açmalısınız.

Kusursuz Deniz Aracınızı Oluşturun
Tekneniz bu yolculuktaki kilit yoldaşınızdır. Bir adadan diğerine geçerken azgın suları aşmak için kendi özel teknenizi itinayla hazırlayın. Teknenizi fırtınalı rüzgarlara, hırçın dalgalara ve ölümcül deniz canlılarına karşı koyacak şekilde tasarlayın.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Windbound Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: 5 Lives Studios Dağıtıcısı: Deep Silver Tür: macera Çıkış Tarihi: 28 Ağustos 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 7 Dk önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 1 Saat önce Slay the Spire Şubat'ta Android'e Geliyor 10 Saat önce Yeni Nesil Pinball FX Duyuruldu 27 Ocak Terminator: Resistance Enhanced 30 Nisan'a Ertelendi 27 Ocak