Heaven Burns Red, PC için 10 Ağustos'ta Japonya'da Çıkıyor

05.08.2022 16:35 Umut Tandoğan

 
 
Geliştirici WFS ve Key, oynaması ücretsiz RPG Heaven Burns Red'in Steam üzerinden 10 Ağustos'ta Japonya'da çıkacağını duyurdu.
 
Daha önce duyurulduğu gibi, PC versiyonu, oyuncuların Heaven Burns Red'in hikayelerini ve savaşlarını 4K çözünürlükte deneyimlemelerini sağlayacak. Ayrıca akıllı telefon sürümüyle aynı anda ilerlemeyi de destekler, böylece oyuncular aynı verileri akıllı telefon veya PC'de oynamak için kullanabilir. 
 
Heaven Burns Red , ilk olarak 10 Şubat'ta App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü. 
 
Dünya, "Kanser" adlı gizemli bir yaşam formunun saldırısına uğramak üzeredir. İnsanlığın şimdiye kadar geliştirdiği silahlar ona karşı etkisiz kaldı. Düşmanı püskürtmek için bir araçtan yoksun olan insanlık trajik bir şekilde yenildi. Topraklar terk edildi ve savaşın yıkımları birçok ülkenin haritadan silinmesine neden oldu. 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 3 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 3 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 4 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 5 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 5 Saat önce