It Takes Two 14-15 Saat Sürecek

15.02.2021 14:31 Gazali Çetinkaya

 
A Way Out geliştiricisi Hazelight'ın yeni co-op macera platform oyunu It Takes Two'nun oynanış süresi belli oldu.
 
GamingBolt ile röportaj gerçekleştiren It Takes Two yönetmeni Josef Fares'in belirttiğine göre oyun yaklaşık 14-15 saat uzunluğunda olacak.
 
Oyunda toplanabilirler bulunmayacak. Etrafta dolaşmak yerine etkileşime geçilebilecek içerikler eklemek istemişler. Bu yüzden de oyunun dünyasına 25 civarında mini oyun, yan içerik vs. eklenmiş.
 
Keşfedilmeyi bekleyen pek çok gizem de oyuncuları bekliyor olacak.
 
It Takes Two 26 Mart 2021'de PlaySation 5, Xbox Series, PlaySation 4, Xbox One ve PC için çıkacak ve 280 TL'den satışa sunulacak. Detaylarına ve tanıtım fragmanına buradaki haberden göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
It Takes Two Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Hazelight Studios Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan