Katana Kami: A Way of the Samurai Story Batı Çıkış Tarihi Doğrulandı

14.02.2020 07:18 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Spike Chunsoft ve geliştirici Acquire, Katana Kami: A Way of the Samurai Story Batı çıkış tarihini doğruladı.

Oyun Japonya çıkış tarihi ile aynı gün, 20 Şubat'ta, Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4, Switch ve PC için çıkacak. $29.99 fiyattan satışa sunulacak.
 
Way of the Samurai serisinin spin-off'u Katana Kami: A Way of the Samurai Story izometrik kamera açısına sahip bir kılıçlı aksiyon rol yapma oyunu.
 
Japonya'nın Meiji Restorasyonu döneminde geçecek Katana Kami: A Way of the Samurai Story'de oyuncular Ronin (12-19. yüzyıl Japonya'sında efendisiz kalmış savaşçı aristokratlar) olarak oynayacaklar. Senaryoda, kılıç ustası Dojima büyük bir borcun altına girer ve borcuna karşılık kızını rehin olarak alırlar. Gündüzleri kılıç yaparak geceleri de İpponmatsu mağarasının zindanlarını keşfederek Dojima'nin borcunu ödemesine ve kızını geri almasına yardımcı olacaksınız. 
 
Batı duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Katana Kami: A Way of the Samurai Story Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Acquire Dağıtıcısı: Spike Chunsoft Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Assassin's Creed Syndicate Bu Hafta Epic Games Store'da Ücretsiz Olacak 1 Saat önce GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu, Satılık Değil 1 Saat önce Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de En Çok Eş Zamanlı Oyuncuya Sahip 7. Oyun Oldu 1 Saat önce Warface Bugün Switch için Çıkıyor 1 Saat önce Dishonored ve Wolfenstein Oyunları GOG'a Eklendi 2 Saat önce