Kena: Bridge of Spirits - Çıkış Fragmanı

20.09.2021 18:36 Mehmet Tandoğan

 
 
Ember Lab, aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits için çıkış fragmanı ve "Fotoğraf Modu" fragmanını yayınladı. Ayrıca oyunun fiziksel sürümlerinin Maximum Games tarafından Kasım ayında PlayStation 5 ve PlayStation 4 için yayınlanacağını duyurdu.
 
Hızlı savaşları keşif ögeleriyle birleştiren, hikâye odaklı bir aksiyon macera oyunu. Kena olarak, oyuncular Rot olarak adlandırılan büyüleyici ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip bulur ve bu ekibi büyüterek onların yeteneklerini geliştirir ve oyuncuların çevreyi istedikleri gibi yönetmelerini sağlayacak yeni yollar oluşturur. 
 
Kena: Bridge of Spirits, 21 Eylül'de PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için Epic Games Store üzerinden dijital olarak satışa sunulacak.
 
Epic Games sayfası
 
https://www.epicgames.com/store/p/kena-bridge-of-spirits 
 
Çıkış fragmanı
 
 
 
Fotoğraf modu fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kena: Bridge of Spirits Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Ember Lab Dağıtıcısı: Ember Lab Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim