Korku Oyunu Scorn için 8 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

22.09.2022 13:53 Mehmet Tandoğan

 
 
Ebb Software, karanlık temalı birinci şahıs korku macera oyunu Scorn için sekiz dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Bu oynanış videosu oyunun giriş bölümünü sunuyor.
 
Bu videoda oyuncular biyo-labirentte rehberlik edecekleri karakterle tanışırlar. Oyuncular, hiçbir yardım almadan oyun dünyasının derinliklerine doğru yol alır. Kendilerini garip araçlarla donatabilir ve karşısına çıkan bulmacaları çözebilir.
 
Oyunda oyuncular çizgisel olmayan ve her bir kendi temasına ve hikayesine sahip farklı bölgeleri keşfedecek, bulmacaları çözecek, düşmanlarla savaşacak ve ilginç karakterler ile tanışacaksınız. Oyun boyunca yeni bölgelere erişecek ve yeni yetenekler, silahlar ve çeşitli eşyalar kullanacaksınız.  
 
Scorn, 21 Ekim'de Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkacak. Ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/698670/Scorn/
 
Oynanış videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Scorn Platformlar: PC Geliştirici: Ebb Software Dağıtıcısı: Ebb Software Tür: Korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim