Lost Planet 2'nin PC Sürümü Çıktı

15.10.2010 13:41 Ersin Kılıç


 
     İlk oyunu ile bizleri karlı bir maceraya sürükleyen Lost Planet, özellikle atmosferi ile oldukça başarılı bir görünüm sergilemişti. Yeni nesilin ilk oyunlarından biri olmasının getirdiği avantajı da iyi kullanan oyunun ikinci versiyonunda ise eriyen karlar ve daha tropikal bir atmosfer ile karşılaşmıştık. Tabi oyunun co-op olması ve değişen yapısı malesef bir artı yerine büyük bir eksi olarak karşımıza çıkmıştı.
 
     Geçtiğimiz Mayıs ayında PS3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini alan Lost Planet 2, PC kullanıcılarının karşısına ise bu hafta çıkıyor. Bugünden itibaren resmi PC çıkışını yapan oyun özellikle daha iyibir grafik paleti ile çıkışını yapıyor. PC sürümünün en büyük avantajı ise NVidia 3D ve DirectX 11 desteğini içermesi oluyor.
 
     PC kullanıcıları biraz geçte olsa E.D.N. III macerasına katılıyor...
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Lost Planet 2 Platformlar: XBOX 360 PS3 PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: TPS Çıkış Tarihi: 15 Ekim 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
GTA 6 Oyun Fragmanı Gerçek Hayata Uyarlandı 14 Nisan Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 14 Nisan EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 14 Nisan Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 14 Nisan Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 14 Nisan
Forumdan Konular
DH'den Haberler