MIBR, kNgV- İle Anlaşma Sağladı

10.09.2019 23:35 Hamit Can Sayılgan

 
     MIBR, Counter Strike: Global Offensive takımı INTZ takımının profesyonel oyuncusu Vito "kNgV-" Giuseppe'yi takıma transfer ettiğini duyurdu. 
 
      MIBR'ın yakından ilgilendiği Vito "kNgV-" Giuseppe, Amerika vizesinin çıkmasının ardından takıma transfer edildi. Marcelo "coldzera" David, yedek oyuncu durumuna çekildi ve 26 yaşındaki Brezilyalı oyuncuyu kNgV- kadroya dahil edildi.
 
MIBR Takım Kadrosu 
 
Gabriel "FalleN" Toledo
Fernando "fer" Alvarenga
Epitacio "TACO" de Melo
Lucas "LUCAS1" Teles (loan)
Vito "kNgV-" Giuseppe
Marcelo "coldzera" David (yedek)
João "felps" Vasconcellos (kiralandı)
Wilton "zews" Prado (koç)
 
     Luminosity takımında yakaladıkları başarının ardından SK Gaming ve en son MIBR bünyesine CS:GO arenasında mücadele eden Brezilyalı takım için geçtiğimiz 2 yıl istedikleri gibi gitmedi. Önce takım kadrosundan Lincoln "fnx" Lau ve Epitacio "TACO" de Melo'nun ayrılması, ardından ise yeni gelen oyuncuların uyum sağlayamaması takımın başarısızlık serine başlamasına neden oldu. Bu süreçte ideal takım kadrosunu oluşturmak isteyen takım, Brezilyalı profesyonel oyuncuları denedi. StarLadder Major 2019'da ise Natus Vincere'ye 2-0 mağlup oldu ve turnuvayı 12. sırada tamamladı.   
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Counter Strike: Global Offensive Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül