Marvel's Avengers, 30 Eylül'de Xbox Game Pass'e Geliyor

28.09.2021 17:52 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Square Enix ve geliştiriciler Crystal Dynamics ve Eidos Montreal, Marvel's Avengers'ın 30 Eylül'de Xbox Game Pass'e (PC, Konsol ve Bulut için) geleceğini duyurdu.
 
Xbox Game Pass üyeliği olan her oyuncu, oyunun tamamını, tüm kahramanları ve görevleri deneyimleyebilecek. Buna, bir veya daha fazla Kahramanın benzersiz yetenekleriyle oynayabileceğiniz hikaye modu ile takımdaki herhangi bir Kahraman olarak oynamanıza olanak tanıyan Çevrimiçi Çok Oyunculu Mod'da dahil olacak.
 
Marvel's Avengers şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam üzerinden) ve Stadia için mevcut. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/997070/Marvels_Avengers/
 
Marvel’s Avengers ,orijinal sinema hikâyesini tek oyuncu ve eşli oynanış ile birleştiren destansı bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur.

Çevrimiçi dört oyuncuya kadar ekip kurun, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen Kahramanlar kadrosunu özelleştirin ve giderek artan tehditlere karşı dünyayı koruyun.
 
Süper Kahramanların kanun kaçağı ilan edildiği bir gelecekte, Kamala Khan adındaki bir genç, AIM'i durdurmak için Avengers'ı toplamalı. Marvel’s Avengers destansı yolculuğuna yeni Kahramanlar ve eksiksiz Avengers oyun tecrübesi için sürekli olarak güncellenecek yeni hikâyelerle devam ediyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Game Pass Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim