Microsoft Flight Simulator ABD Güncellemesi Yayınlandı

25.11.2020 05:46 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Microsoft ve geliştirici Asobo Studio, Microsoft Flight Simulator'ın dünya güncellemelerinden ikincisini yayınladı ve Amerika Birleşik Devletleri'ne odaklanıyor.

Dört yeni el yapımı havaalanı eklendi. Bunlar: Atlanta, Dallas/Fort Worth, Friday Harbor, ve New York Stewart.

Oyundaki diğer 48 Amerika Birleşik Devletleri havaalanı da iyileştirildi ve 50 tane yeni ünlü yer eklendi. Bunlardan bazıları: Özgürlük Heykeli, Kennedy Uzay Merkezi, Hoover Barajı, Monument Vadisi, Yellowstone Milli Parkı, Rushmore Dağı Anıtı, Şeytan Kulesi ve Büyük Kanyon Ulusal Parkı.

Microsoft Flight Simulator PC (Microsoft Store ve Steam) üzerinde ulaşılabilir durumda ve Xbox Game Pass'e de dahil. Xbox versiyonu daha sonraki bir tarihte çıkacak.

Yeni güncellemenin fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Microsoft Flight Simulator Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan