Microsoft Yeni Neslin Başlarında Çıkaracağı Tüm Özel Oyunları Xbox One'a da Getirecek

10.01.2020 19:40 Gazali Çetinkaya

 
Microsoft, yeni neslin başlarında Xbox Series X için çıkarmayı planladığı özel oyunların hepsini Xbox One'a da getirmeyi planlıyor.
 
MCV UK ile bir röportaj gerçekleştiren Xbox Game Studios patronu Matt Booty, yeni neslin ilk ve ikinci yılında çıkacak birinci parti oyunların cross-gen olacağını yani hem Xbox Series X hem de Xbox One için çıkış yapacağını doğruladı. 
 
Bu oyunlardan birisi Halo Infinite. Oyun Xbox Series X'in çıkış oyunlarından biri olacak ve aynı zamanda Xbox One'da da mevcut olacak. Senua’s Saga: Hellblade II de yeni nesil Xbox konsolu için duyurulan oyunlardan. Eğer Senua’s Saga: Hellblade II yeni neslin başlarında çıkarsa, bu açıklamaya göre, Xbox One'a da gelecek. 
 
Microsoft'un son yıllardaki stratejisini göz önünde bulundurursak bundan sonra çıkacak birinci parti oyunların tamamının PC'ye de geleceğini söyleyebiliriz. Halo Infinite ve Senua’s Saga: Hellblade II PC için resmi olarak doğrulandı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Series X Platformlar: Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 45 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Disintegration'ın Çok Oyunculu Modu Control'den Yedi Dakikalık Oynanış Videosu 2 Dk önce Frostpunk Genişleme Paketi The Last Autumn Çıktı 1 Saat önce Halo: Combat Evolved Anniversary'nin PC Betası Şubat Ayında Başlıyor 2 Saat önce Faster Than Light'ın "Başarımlar" Listesi 7 Yıl Sonra Steam'e Eklendi 3 Saat önce Xenoblade Chronicles Definitive Edition'ın Çıkış Tarihi Bu Sefer de Başka Bir Sitede Gözüktü 3 Saat önce