Mortal Kombat 11 Bu Hafta Sonu PS4 ve Xbox One'da Oynaması Ücretsiz

09.10.2019 17:56 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11'in 11 - 14 Ekim tarihleri arasında PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu.
 
Bu sürümde hikaye modunun ilk iki bölümü, yerel ve çevrimiçi 1v1 dövüşler, The Krypt, Fatality Training ve Towers of Time modları bulunacak. Kombat Pack indirilebilir içerik karakterleri Terminator, Nightwolf ve Shang Tsung Towers of Time modunda oynanabilir olacak.
 
Kaydedilen ilerleme oyunu satın aldığınız takdirde tam sürüme aktarılacak ve satın almayı düşünenler için oyun 11 - 14 Ekim tarihleri arasında PlayStation Store ve Xbox Store'da %40 indirime girecek.
 
Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 23 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 41 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce