Mortal Kombat 11 ‘Friendships’ Fragmanı

18.05.2020 16:29 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealms Studios, Mortal Kombat 11 için Friendships özelliğinin tanıtıldığı bir fragman yayınladı.

Friendships, rakiplerinize bitirici vuruşu daha arkadaşça ve daha nazik bir şekilde yapmanıza olanak sağlayacak. Tüm karakterlere gelecek ve 26 Mayıs'ta yayınlanacak güncelleme ile tüm oyunculara ücretsiz sunulacak. Bu güncelleme yeni Stage Fatalities ve Klassic Dead Pool ve Soul Chamber dövüş sahnelerini de içerecek.
 
26 Mayıs'ta ayrıca Aftermath genişleme paketi de çıkacak ve yepyeni bir sinematik hikaye, üç yeni oynanabilir karakter (Fujin, Sheeva ve RoboCop) ve üç yeni kostüm paketi getirecek. PlayStation Store ve Xbox Store'da 279,00 TL, Steam'de 67,00 TL.
 
Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos'ta PC için Çıkacak 6 Dk önce NieR Re[in]carnation'dan Yeni Oynanış Videosu 18 Dk önce Shang-Chi'nin Başrolü Simu Liu, Star Wars Yapımlarında Yer Almak İstediğini Söyledi 1 Saat önce Giancarlo Esposito, Kariyerindeki Sıradaki Durağın Marvel Sinematik Evreni Olduğunu Düşünüyor 1 Saat önce Eski Ubisoft Geliştiricileri Yeni Stüdyo Kurdu, Devolver Digital ile Yeni IP Üzerinde Çalışıyorlar 2 Saat önce