Mortal Kombat 11'in Yeni Denge Yaması Yakında Geliyor

07.08.2019 11:25 Nursema Emre

 
Geçtiğimiz günlerde Warner. Bros. Interactive Entertainment ve Netherrealm Studios, Mortal Kombat 11'in yeni karakteri Nightwolf için iki dakikalık bir oynanış fragmanı paylaşmıştı. İlgili haberimize buradan göz atabilirsiniz.
 
Netherrealm Twitter'da bugün KombatKast'le ilgili bir yayın yapacak. Bu etkinlik Türkiye saatiyle 23.00'da gerçekleşecek. Yayın boyunca büyük bir ihtimalle NightWolf'un oynanışını daha fazla izleyebileceğiz, dahası yakında gelecek olan Mortal Kombat 11 denge yamasına dair detaylar da paylaşılacak.
 
Kısa bir süre önce Netherrealm'dan topluluk yöneticisi Tyler Lansdown tarafından da yayın için bir tweet paylaşıldı. İlgili tweet'i aşağıdan görebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 1 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat Voxelgram 27 Şubat'ta Switch'e Geliyor 23 Şubat