Mortal Kombat 11'in Yeni Karakteri Sindel'den İlk Görsel Geldi

08.07.2019 23:56 Nursema Emre

 
Mortal Kombat serisinin yaratıcısı Ed Boon, Twitter üzerinden oyuncularla iletişim kurmayı en çok seven yapımcıların başında geliyor.
 
Zaman zaman oyuncuları trolleyerek kızdırsa da henüz oyuna gelmemiş materyalleri çok önceden göstermesiyle de ilgi çekici bir isim olmaya devam ediyor.
 
Ed Boon bugün içerisinde attığı bir tweet ile ilk Kombat Pack ile oyuna eklenecek olan Sindel'in nasıl görüneceğine dair bir görsel paylaştı.
 
PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasada olan Mortal Kombat 11'in ilk dövüşçü paketinde Shang Tsung, Spawn, Nigtwolf ve Sindel'i barındıracak.
 

 
İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.
 

 
Yayınlanan görseli hemen aşağıda görebilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games'in Taktiksel FPS Oyunu Project A PC için Duyuruldu 9 Dk önce League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 33 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce