Mortal Kombat 11'in Yeni Karakteri Spawn'dan 3 Yeni Video Paylaşıldı

11.03.2020 23:36 Özgür Eroğlu

 
 
Yayıncılığını Warner Bros Interactive'in yaptığı, geliştiriciliğini ise NetherRealm Studios'un yaptığı dövüş oyunu Mortal Kombat 11'in yeni karakteri Spawn'dan 3 yeni video paylaşıldı.
 
IGN'in paylaştığı videolardan ilki Spawn karakterinin tüm Fatality, Brutality ve Fatal Blow hareketlerini gösteriyor. İkincisi Spawn'ın tüm donanımını, oyuna giriş ve çıkış sahnelerini gösteriyor. Son video ise Spawn'ın, Mortal Kombat 11 içerisinde nasıl bir motivasyonu olduğunu ve hikayesinin ne olduğunu açıklıyor.
 
Spawn, 17 Mart'ta Kombat Pack sahipleri için, 24 Mart'ta ise herkes için yayınlanacak. Bahsi geçen videoları aşağıdan izleyebilirsiniz. Mortal Kombat 11, şu anda PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için erişilebilir durumda.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 1 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 1 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 1 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 1 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz