Mortal Kombat Filminin Belli Olan Oyuncuları

17.08.2019 14:04 Özgür Eroğlu

 
1992 yılında ilk oyunu çıkmış olan efsanevi dövüş oyunu serisi Mortal Kombat'ın yeni bir filmi geldiğini önceki haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Daha önce 1995 yılında beyaz perdeye uyarlanan Mortal Kombat'in yeni filminden bazı karakterleri canlandıracak olan oyuncular belli oldu.
 
Liu Kang rolünü daha önce Power Rangers ve Aquaman'den tanıdığımız Ludi Lin, Sub-Zero rolünü daha önce Baskın ve Hızlı ve Öfkeli 6 filminden tanıdığımız Joe Taslim, Jax rolünü daha önce Supergirl dizisinden tanıdığımız Mehcad Brooks, Raiden karakterini Thor filmlerinden tanıdığımız Tadanobu Asano ve Mileena karakterini ise Sisi Stringer can verecek.
 
Uzun zamandır yapım aşamasında olan Mortal Kombat'ın yapım ekibinde ise korku filmlerinden ve Aquaman filminden tanıdığımız James Wan var. Mortal Kombat filminin, 2021 Mart ayında vizyona girmesi planlanıyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül